Partner v ČR:

 

 

 ASOCIACE NLP v ČR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako správne a úspešne viesť firmu a sám seba...
;
+420 602 318 409
;

Stiahnite si
Zdarma e-book:

 

6 krokov ako ovládnuť náladu

 

 

  

 

 

 

 
 

  Ing. Stanislava Strúhárová - Výkonná riaditeľka 

 

 

 

„Začal som lepšie rozumieť ľuďom vo svojom okolí a najmä sebe. Naučil som sa omnoho viac tolerovať seba. Spoznal som svoj rebríček hodnôt, ich kritéria… A potom som si konečne vedome vybral ako to chcem mať nastavené a začal som na tom pracovať. Tým som krásne eliminoval vnútorné pnutie, ktoré vo mne niekedy nastávalo, len preto, že som nerozumel. Uvoľnilo sa zo mňa množstvo energie, ktorá zbytočne viazla vo vnútorných sporoch. Dnes dokážem lepšie porozumieť tomu, čo ja alebo druhí ľudia robia a tiež celkom presne predpokladať ako sa budem/budú správať z dlhodobého hľadiska ak sa osobný rebríček hodnôt nezmení.“

 

Jaroslav Chrapko - CEO Dedoles.sk

 

 

"NLP pro mě není jen systém nových pojmu a technik. NLP je pro mne hlavně v určitém smyslu životní postoj. Základem toho všeho je i tvurčí a velice otevřený přístup NLP, který umožňuje každému vyzkoušet nově nabyté vědomosti a přetavit je na dovednosti, které muže následně využít ať již ve svém osobním, tak pracovním životě."


Michaela Segetová - Trénerka tanca

 

 

 

 

 

"Otvorili sa mi nové možnosti, tajomná komnata do môjho vnútra. To je to najdôležitejšie, čo mi štúdium NLP prináša. Osvojil som si niektoré z princípov NLP natoľko že už ich mám ako nevedomú vedomosť pevne ukotvené v mojej mysli a pozitívne mi ovplyvňujú život."
 
 
 Peter Krištofovič - Podnikateľ
 
 
 
 
 
 
"Pod vedením Ladi se nám daří otevírat skryté schopnosti, které v sobě máme přirozeně, ale nevíme, jak je používat. Jako lektor se zřejmě narodil, protože to, co nás učí přichází přirozeně a duležité je, že nás to i baví. Naprosto mi vyhovuje jeho vnitřní klid a nadhled."
 
Kateřina Pichalová - Reportérka TV NOVA
 
 
 
 
 
 
 
"Vedel som, ze NLP je veľmi účinný nástroj na rozvoj a rozjazd každého jedného z nás. Prekvapilo ma, do akej hĺbky a v akom rozsahu je aplikacia NLP technik v každodennom živote funkčná, praktická a do akej miery dokážeme sami so sebou účinne pracovať. Pod vedením Zorice a Láďa si neuvedomujeme, ako sa vlastne popri zábave veľa naučime a aké nástroje nám dávaju do rúk. Ďakujem."
 
Damiel Schmidt - Developer
 
 
 
 
 
"Všetci sme v živote zažili situácie kedy sme veci zvládali s ľahkosťou a mali pocit, že nám patrí celý svet a rovnako sitácie kedy to tak celkom nebolo. Položili ste si niekedy otázku ako je to možné a aké by to bolo dosahovať svoje ciele efektívnejšie, mať harmonické vzťahy a ešte viac sa tešiť zo života ? A presne to môžete dosiahnuť vďaka NLP.
 
NLP Vám pomôže objaviť a využiť váš vlastný potenciál a vnútornú silu pre to, aby ste žili život podľa svojich predstáv a dosahovali svoje ciele. Naučí Vás ako komunikovať sám so sebou a ako interpretovať životné situácie tak, aby ste nachádzali nové možnosti a riešenia. Zlepší Vašu komunikáciu s ostatnými a tým zlepší vaše vzťahy.  Budete prekvapení ako rýchlo je možné v živote realizovať trvalé zmeny. Som presvedčená o tom, že po absolvovaní NLP sa Váš život zmení k lepšiemu."
 
Ing. Stanislava Struhárová - Výkonná riaditeľka
 
„NLP je nástroj, ktorý ma učí poznať samu seba a ľudí v mojom okolí…Naučil ma nachádzať riešenia aj v komplikovaných situáciách a pozorovať ľudí okolo mňa z iného (nového) pohľadu…Absolvovať kurz je len začiatok cesty…Najdôležitejšie je použiť riešenia NLP v praktickom živote.. Niekomu sa to darí viac – niekomu menej…Ale verím, že každý, kto absolvoval nejaký z NLP kurzov si do života odniesol možnosť na zlepšenie každodenného života…NLP totiž nie je len o teórií, ale o praxi v každodennom živote …Teším sa, že si na pripravovanom stretnutí odovzdáme osobné skúsenosti o pozitívnych zmenách, ktoré nám NLP prinieslo…“
 
Zuzana Rúžeková – SPP Slovensko
 
 

"Môj život ovplyvnilo cvičenie na vyznačenie cieľa pomocou neurologických úrovní. Doslova sa mi zmenil život od základov. S mojím cieľom súviselo mnoho vecí. Zmena firmy, zamestnania, zmena bydliska, vytvorenie nového hniezda pre svoju rodinu, deti. Ešte kým skončilo školenie, ja som bola niekde inde."
 
Iveta Lukáčová
 
 
 
 
 
  
"Čo mi dalo NLP?
- Nemusím sa učiť na svojich chybách.
- Nemusím sa báť iného názoru/správanie, odmietnutie
- Červená na križovatke znamená možnosť zmeny smeru
- Nemusím lipnúť na tom, na čom lipne iní ľudia
- Iní mi len ukazujú cestu, ja si vyberám
- Môžem byť otvorená ku všetkým ľuďom, môžem si od nich vziať len to, čo chcem
- Dokážem povedať NIE
- Úspech nie je len CO, ale aj AKO
- Môžem byť asertívny
- Žiaden stav nie je konečný.
- Každý je unikátny, ja som unikátny"
 
Iva Jnačeková - Podnikateľka