Partner v ČR:

 

 

 ASOCIACE NLP v ČR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako správne a úspešne viesť firmu a sám seba...
;
+420 602 318 409
;

Stiahnite si
Zdarma e-book:

 

6 krokov ako ovládnuť náladu

 

 

  

 

 

 

 
 

 NLP semináre a tréningy

 

 

 

K našim základným cieľom patrí, poskytnúť vám informácie a vzdelanie NLP aj prostredníctvom 1 - 2 dňových tréningov. Obsahom týchto dní sú rôzne druhy techník NLP, vďaka ktorým zažijete transformačné procesy v priamom prenose sami na sebe.

 

Pri navrhovaní a tvorbe našich worshopov vychádzame z 20 ročnej praxe z oblasti vzdelávanie prostredníctvom NLP.

 

Autorkou a trénerkou týchto seminárov je Zorica Gajić, NLP Trainer.

 

Aktuálne 1-2 dňové semináre a tréningy:

Stratégie efektívnej komunikácie
NLP Sales management - Obchod je o naslúchaní
Ďeň prebudenia - Objav svoje skutočné JA

5 krokov, ako uchopiť svoje emócie

Majstrovstvo prezentácie - Rétorické zručnosti rečníkov

Transformácia vzťahu s NLP

 

 

Aktuálna ponuka polročných kurzov:

NLP Practitioner Certification

NLP Maste Practitioner Certification

Hypnóza s NLP v praxi 

 

Nevietem ktorý kurz je pre vás ten pravý? Navštívte naše hodinové "Úvody do NLP", kde vás naši lektori zoznámia so základnými pojmami NLP. Viac Informácii tu.

 

Referencie k tréningom:

"NLP používám neustále, ať už při práci v nemocnici, ve své soukromé praxi nebo i během jednání s kolegy. Je to ucelený systém umožňující dosažení velmi rychlých a trvalých změn v oblasti terapie duševních potíží, stejně tak jako v nastolení okamžitého porozumění v oblasti komunikace – ať už v rámci obchodní komunikace nebo i v rámci partnerského vztahu."

 

MUDr. et MUDr. Ladislav Polách - Psychiater

 

„Začal som lepšie rozumieť ľuďom vo svojom okolí a najmä sebe. Naučil som sa omnoho viac tolerovať seba. Spoznal som svoj rebríček hodnôt, ich kritéria… A potom som si konečne vedome vybral ako to chcem mať nastavené a začal som na tom pracovať. Tým som krásne eliminoval vnútorné pnutie, ktoré vo mne niekedy nastávalo, len preto, že som nerozumel. Uvoľnilo sa zo mňa množstvo energie, ktorá zbytočne viazla vo vnútorných sporoch. Dnes dokážem lepšie porozumieť tomu, čo ja alebo druhí ľudia robia a tiež celkom presne predpokladať ako sa budem/budú správať z dlhodobého hľadiska ak sa osobný rebríček hodnôt nezmení.“

 

Jaroslav Chrapko – CEO Dedoles.sk - Eko tričká
 
"Otvorili sa mi nové možnosti, tajomná komnata do môjho vnútra. To je to najdôležitejšie, čo mi štúdium NLP prináša. Osvojil som si niektoré z princípov NLP natoľko že už ich mám ako nevedomú vedomosť pevne ukotvené v mojej mysli a pozitívne mi ovplyvňujú život."
 
 
 
Peter Krištofovič - Podnikateľ
 
"NLP pro mě není jen systém nových pojmu a technik. NLP je pro mne hlavně v určitém smyslu životní postoj. Základem toho všeho je i tvurčí a velice otevřený přístup NLP, který umožňuje každému vyzkoušet nově nabyté vědomosti a přetavit je na dovednosti, které muže následně využít ať již ve svém osobním, tak pracovním životě." 
 
 
Michaela Segetová - Tréner tanca