Partner v ČR:

 

 

 ASOCIACE NLP v ČR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako správne a úspešne viesť firmu a sám seba...
;
+420 602 318 409
;

Stiahnite si
Zdarma e-book:

 

6 krokov ako ovládnuť náladu

 

 

  

 

 

 

 
 

NLP Practitioner Certification 

 

Chcete dosahovať kvalitné výsledky, mať nadštandardné vzťahy a viesť šťastný a spokojný život? 

Alebo ste so svojim životom spokojní, ale chceli by ste vedieť pomáhať iným, aby i oni dosiahli v živote to, po čom túžia?

 

V NLP totiž veríme tomu, že každý jeden máme v sebe neobmedzený ľudský potenciál. Výzvou pre nás ostáva, v sebe tieto schopnosti objaviť a naučiť sa s nimi pracovať tak, aby sme dosahovali efektívne výsledky.

 

Vďaka NLP však vieme rozpoznať naše úspešné stratégie a vieme ich aplikovať aj do takých oblastí nášho života, kde úspešní možno práve nie sme.  

 

Získajte medzinárodne uznávaný certifikát akreditovaný

NLP univerzitou Roberta Diltsa v Santa Cruz - California

 

Poznáte okamihy vo vašom živote, kedy nie ste práve najúspešnejší, priam naopak - žnete neúspech, nedosahujete svoje ciele, niekto vás nerešpektuje, máte trému, premáha vás strach, alebo máte problém s komunikáciou?

 

Aj toto je jedna z oblastí, ktorej vás na tomto kurze naučíme čeliť. Dokonca vás naučíme, ako ju mať pod kontrolou a to tým správnym na mieru pre vás pripraveným tréningom.

 

Samotná informácia totiž sama o sebe spôsobí len vedomosť o danom spôsobe riešenia. Je to ako s fajčením. Všetci vedia, prečo to nemajú robiť, a aj tak to nevedia zmeniť, aj keď už počuli množstvo návodov od ľudí, ktorí prestali fajčiť. Alebo nekonečné chudnutie a priberanie, diétovanie a prejedanie sa končiace neschopnosťou ovládnuť svoje chúťky.

 
Ľudia si myslia, že na to treba pevnú vôľu a odriekanie.
 
NIE NETREBA!
 
To sú krátkodobé riešenia, ktoré Vám prinesú skôr viac sklamania a frustrácie, pretože po pár dňoch ste späť pri vašich starých návykoch.
 
Pokiaľ sa neuskutoční zmena na neurologickej úrovni, úrovni Vašich hodnôt, presvedčení, dokonca až identity a nenájdete náhradu za váš zlozvyk, tak sa stane to, čo už pravdepodobne poznáte. Nevydržíte a vrátite sa späť do starých koľají.
 

To znamená, že informácia sama o sebe Vám neprinesie želateľné výsledky.

Tak ako prečítanie dobrej knihy Vám ešte nezarobí peniaze. Výsledky Vám prinesie iba Vaša zručnosť a aktivita. Jedine akcia a tréning z Vás urobí majstra. Tak ako vieme trénovať svaly a celý organizmus a oni sa postupne zlepšujú, tak aj mozog je ako sval, ktorý sa treba naučiť správnym spôsobom trénovať a používať.
 
Práve preto sú semináre Inštitútu pre NLP naplnené veľkým množstvom techník, tréningu, praxe a akcie.
 
V tom máte istotu, že váš úspech už nebude postavený na náhode a tom, či máte pevnú vôľu alebo nemáte.  
 
Ako skutočný dôkaz o kvalite tohto kurzu NLP Practitioner Certification v Inštitúte pre NLP sme pre vás ako jediný na Slovensku a v Českej republike zabezpečili akreditáciu v rámci medzinárodnej koučovacej spoločnosti ICF - International Coaching Federation. 

 

Celkom 16 dní aktívného vzdelávania a trénovania 

Účastníci za jednu z najväčších výhod považujú dostatočný čas medzi jednotlivými modulmi na uvedomenie si nových poznatkov.  Vtedy majú možnosť v praxi vyskúšať a otestovať na sebe novo nadobudnuté skúsenosti. Na začiatku ďalšieho modulu získať spätnú väzbu lektora a ďalšie skúsenosti ostatných účastníkov, čím sa ich nová znalosť ešte viac prehlbuje.

 

Tento kurz je navrhnutý tak, aby ste sa zoznámili s tými najzákladnejšími podpornými "piliermi" vo vašom živote a dokázali viesť úspešne nie len seba ale aj vaše okolie - ľudí, na ktorých vám záleží. 

 

Čo všetko sa naučíte?

 

Modul 1: Kľúč k efektívnej komunikácie

Modul 2: Ako najlepšie využiť svoje zdroje k dosiahnutiu úspechu

Modul 3: Umenie dosahovať svoje ciele

Modul 4: Leadership a timemanagement

Modul 5: Strategické vyjednávanie

Modul 6: Práca s metaforou a reframing

Modul 7: Milton Erickson a trans

Modul 8: Skúšky a Certifikácia  

 

Viac informácii o jednotlivých moduloch najdete tu >>

  

 

Kurzom vás bude sprevádzať

 

David Velešínský

Lektor Institutu pro NLP, ČR

 

 

Termíny kurzu NLP Practitioner Certification 2017-2018 v Bratislave:

 

Modul 1

23-24.9.2017  Prihlásiť
Modul 2 21-22.10.2017  
Modul 3 18-19.11.2017  
Modul 4 16-17.12.2017  
Modul 5 13-14.1.2018  
Modul 6 10-11.2.2018  
Modul 7 10-11.3.2018  
Modul 8 - Certifikácia 7-8.4.2018  

 

 

Kurzy NLP Practitioner v Prahe >>>

 

Cena jedného moudulu je 323,- EUR

Cena za celý kurz je 2584,- EUR

Inštitút pre NLP s.r.o. nie je platcom DPH

 

Počet účastníkov je obmedzený pre 10 ľudí.

 

Možnosť úhrady aj na splátky. 

 

Viac informácií o kurze získate na info@nlpinstitut.sk alebo na tel.+420 602 318 409.

 

 

Referencie absolventov:

 

Pod vedením Ladi se nám daří otevírat skryté schopnosti, které v sobě máme přirozeně, ale nevíme, jak je používat. Jako lektor se zřejmě narodil, protože to, co nás učí přichází přirozeně a duležité je, že nás to i baví. Naprosto mi vyhovuje jeho vnitřní klid a nadhled.

 

Školení se Practitioner nejmenuje jen náhodou. Přesně tak si teď připadám. Jako -zpracovatel, vykonavatel i praktik. Dříve neřešitelné problémy si teď umím jednoduše zpracovat, vyřešit i prakticky využít v dalším životě. To, že se mi naskytnou nové možnosti jsem čekala, ale že se mi takto od základu změní život, to mě opravdu překvapilo. Jsem nadšená a určitě budu pokračovat i v dalších kurzech. 

Kateřina Pichalová - reportérka TV NOVA

 

Vedel som, ze NLP je veľmi účinný nástroj na rozvoj a rozjazd každého jedného z nás. Prekvapilo ma, do akej hĺbky a v akom rozsahu je aplikacia NLP technik v každodennom živote funkčná, praktická a do akej miery dokážeme sami so sebou účinne pracovať. Pod vedením Zorice a Láďa si neuvedomujeme, ako sa vlastne popri zábave veľa naučime a aké nástroje nám dávaju do rúk. Ďakujem.

 

Damiel Schmidt - developer, www.e-learnmedia.sk

 

Všetci sme v živote zažili situácie kedy sme veci zvládali s ľahkosťou a mali pocit, že nám patrí celý svet a rovnako sitácie kedy to tak celkom nebolo. Položili ste si niekedy otázku ako je to možné a aké by to bolo dosahovať svoje ciele efektívnejšie, mať harmonické vzťahy a ešte viac sa tešiť zo života ? A presne to môžete dosiahnuť vďaka NLP.

 

NLP Vám pomôže objaviť a využiť váš vlastný potenciál a vnútornú silu pre to, aby ste žili život podľa svojich predstáv a dosahovali svoje ciele. Naučí Vás ako komunikovať sám so sebou a ako interpretovať životné situácie tak, aby ste nachádzali nové možnosti a riešenia. Zlepší Vašu komunikáciu s ostatnými a tým zlepší vaše vzťahy.  Budete prekvapení ako rýchlo je možné v živote realizovať trvalé zmeny. Som presvedčená o tom, že po absolvovaní NLP sa Váš život zmení k lepšiemu.

 

Ing. Stanislava Struhárová - výkonná riaditeľka, www.capitalfp.sk

 

 

 

 

Prihláste sa na výcvik vyplnením prihlášky:

 

Do poznámky uveďte "NLP Practitioner Certification"

Objednávka na kurz NLP

OSOBNÉ ÚDAJE
Titul:
Meno: *
Priezvisko: *
Ak ste firma - IČO:

ADRESA
Ulica
Mesto
PSČ

KONTAKT
Telefón: *
Mobil:
E-mail: *
ĎALŠIE INFORMÁCIE
Rok narodenia
Povolanie, profesia

Váš dôvod účasti na Kurze NLP / poznámka:

  • SPÔSOB ÚHRADY: Suma sa platí prevodom na účet.
  • Číslo účtu: 1767493554 / 0200 - vedený vo VUB
  • Variabilný symbol: vaše rodné číslo, alebo IČO
  • Správa pre prijímateľa: uveďte vaše meno
  • Nie sme platci DPH.
  • Faktúra Vám bude vystavená po uhradení poplatku.

Záväzne si objednávam NLP kurz

CAPTCHA refresh code
- opíšte kód z obrázku